Bakır ile dekorasyon bu sezon bir trend. Uyumlu bir görünüm oluşturmak için diğer renklerle nasıl birleştirileceğine dair ipuçları vereceğiz.

Bakır ile Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Bakır renkleri dekorasyon için moda oldu. Bu renk dekorasyon dergilerinde, rustik veya endüstriyel ortamlarda ve hatta modern mağazalarda bile karşımıza çıkıyor. Bu trende dahil olmak istiyorsanız, dekorasyonunuzda bakırın işlenmesi için bu makalede size ipuçları vereceğiz. Var olan en iyi kombinasyonlardan biri bakır ve pasteldür. Bu eşleştirme , her ikisi de çok şık tasarım trendleri olan İskandinav ve İskandinav stillerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Pastel renklerle karışımı elde etmek de kolaydır, ancak bazı faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Bakır, pastel renklerle iyi bir şekilde eşleşebilir.

1. Bakırı Vurgu Olarak Kullanın

Renkleri birleştirmek gerçekten bir sanattır. Bakır renkleri pastellerle eşleştirmek istiyorsanız, metalik tonu süs eşyaları ve dekoratif objeler (lambalar, resimler, aynalar , saksılar, vb.) İçin kullanmanızı öneririz. Pastelleri duvarlar, tekstiller ve bazı mobilyalar için kullanabilirsiniz.

2. Biraz Beyaz Ekleyin

Ayrıca bazı koyu sarı tonları kullanmayı da seçebilirsiniz. Zorba olmadan sıcak bir atmosfer yaratabilirsiniz. Ayrıca, bir duvarı pastel boya yapma fikrinden hoşlanmıyorsanız beyaz bırakın! Ayrıca güzel dekorasyon ile zorba bir şey arasındaki tüm farkı yaratacak o küçük detaylar için bu güzel tondan yararlanın.

3. Doğal ışıktan yararlanın

Zaten bakır, pastel ve beyazınız varsa, onu mükemmel hale getirmek için başka neye ihtiyacınız var? Doğal ışık! Bu nedenle, bu renkleri birleştirirken geniş pencereli veya bol güneş alan bir ortam seçmenizi tavsiye ederiz.

4. Stili Seçin

Bu iki tonu kullanırsanız, genellikle yalnızca bir avuç dekoratif stille eşleştiklerini aklınızda bulundurmalısınız. Genellikle endüstriyel, İskandinav ve rustik tarzlarla uyumludurlar (mutfaklar için idealdir). Bu tarzların hayranıysanız, bu iki rengi de evinizde kullanabilirsiniz.

Bir boru portmanto haline gelebilir, geri dönüştürülmüş bir yapı kitap veya havlular için bir raf olabilir, bronz veya bakır renklerde verniklenmiş bazı kutular saksı haline gelebilir… Emrinizde binlerce seçenek var. Hatta bu renkleri pencere veya kapının kenarına, duşa, çerçevelere, merdiven korkuluğuna, bir masa ayaklarının karyola çerçevesine bile boyayabilirsiniz.

 

Yoruma kapalı.

Pin It