Fiolas koku makinesi ile kim evinin ya da iş yerinin muazzam bir şekilde kokmasını istemez ki? Siz de güzel kokulara bayılıyor ve bulunduğunuz ortamın muhteşem kokmasını istiyorsanız bu koku makinesini tercih edebilirsiniz. Özellikle iş yerlerinde kurumsal bir kimlik kokusu yaratılmasına yardımcı olan Fiolas koku makinesi, kendine has kokusu ve muhteşem özellikleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

2017 yılından bu yana organik bazlı ev kozmetiği üretme ilkesi ile faaliyetlerini sürdürmeye başlayan Fiolas, koku makinelerini kullanmakta bir hayli kolay. Şimdi gelin Fiolas Koku Makinesi’nin kullanımı ile ilgili tüm detaylı bilgileri hep birlikte inceleyelim.

Fiolas Koku Makinesi Kullanımı ile İlgili Bilgiler

Fiolas koku makinesini kullanmak için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.

  • Öncelikle bu efsanevi koku makinesini prize takarak düğmesini açmalısınız.
  • Cihazın ayarlarına girmek için ise 3 saniye kadar set düğmesine basılı tutmalısınız.
  • Cihazın çalışma programı ayarına girerek kurulumu sağlamak için ok tuşuna basılı tutmalısınız.
  • Bir sonra ki aşama da kaç saniye bekleyeceği gösteren bir tablo karşınıza çıkar. Bu tabloda ki bekleme saatlerinden birini tercih etmeniz gerekmektedir.
  • Aynı şekilde cihazınızın tüketim hızını da yön tuşları ile ayarlayarak ok tuşuna basmalı ve seçiminizi gerçekleştirmelisiniz.
  • Karşınıza çıkan ekrandan bir saat dilimi seçimi yaparak cihazınızın çalışacağı saat diliminizi seçmelisiniz. Bu sayede cihazınız hangi saat dilimlerinde çalışmasını istiyorsanız o saat dilimini seçmelisiniz.
  • Çalışma saatlerini de ayarladıktan sonra çalışma günlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Tarih ve saat ayarları için yukarı ve aşağı yön tuşunu kullanmanız gerekir.
  • Tarih ve saat ayarlarını gerçekleştirdikten sonra set tuşuna 2 kere 3 saniye boyunca basarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

En Mükemmel Koku

Siz de en güzel kokuyu ev ve iş yerinizde bulundurmak istiyorsanız Fiolas Koku Makinesi’ni tercih edebilirsiniz. En güzel kokuyu ev iş yerinize taşıyan Fiolas ile en sevdiğiniz kokuyu hissedebileceğiniz emin olabilirsiniz. Bunun yanı sıra markalaşmak ve kurumsal bir koku yaratmak için Fiolas’ın donanım alt yapısını ve kadrosunu tercih edebilirsiniz. Restoran, otel ve mağazalarda en çok tercih edilen kokuya siz de sahip olabilirsiniz.

Yoruma kapalı.

Pin It