Banyo dekorasyonu, evlerde ki en önemli dekorasyon alanlarından bir tanesidir. Bu nedenle bireyler için büyük bir öneme sahiptir. Banyo dekorasyonu ile banyolarda şık bir görünüm elde etmek mümkün hale gelmektedir.

Banyo Dekorasyon Önerileri

Bütçe Dostu Aydınlatma Armatürleri

Eski aydınlatma armatürlerini değiştirmek, banyo dekorunuzu dönüştürmek için daha ucuz bir seçenek olabilir. Mağazalarda ve çevrimiçi olarak çok çeşitli uygun fiyatlı aydınlatma armatürleri bulunmaktadır. Unutmayın, büyük elektrik projeleri en iyisi profesyonellere bırakılmaktadır. Bununla birlikte, biraz rehberlik edersek, aydınlatma armatürlerini değiştirmek, bir günde yapabileceğiniz kolay bir DIY banyo projesidir. Tuvalet odanızın aydınlatmasını değiştirirken trendleri denemekten korkmayın. Modern banyo aydınlatması, bir odaya ışık yayan asılı kolyeler ve ışık çubukları içerir. En enerji verimli oldukları ve banyonuza fazladan ısı katmadığı için LED aydınlatma armatürlerini seçmek akıllıca olacaktır.

Uygun Fiyatlı Banyo Duvar Sanatı

Banyonuzdaki boş duvarlara bakmanıza gerek yoktur. Kanvas baskılar suya dayanıklıdır ve ekonomiktir. En iyi görsel etkiyi elde etmek için büyük boy oranlara gidin. Benzersiz bir görünüm için, yerel bir yazıcıdan en sevdiğiniz fotoğrafı özelleştirilmiş duvar sanatına dönüştürebilirsiniz. Günümüzde özel yazıcılar kanvas baskılar oluşturabilir ve hatta bunları suya dayanıklılık için lamine edilmektedir. Dolayısıyla sanat için banyo dekorasyon fikirleri üzerine beyin fırtınası yaparken, bir tuval baskısının ötesinde düşünün. Deniz yıldızı veya sepetler gibi en sevdiğiniz nesnelerden oluşan bir duvar galerisi, banyo duvarlarınızı dekore etmenin kişisel ve canlandırıcı bir yoludur. Ayrıca, kendi sanat eserinizi yapmaya veya Ev Eşyaları ve Burlington Coat Factory gibi bütçe dostu mağazalarda alışveriş yapmaya da bakabilirsiniz.

Banyo Fayansı Dubleri

Döşemeniz sıkıcıysa, yukarıda gösterilenler gibi çıkarılabilir yapışkan karolarla kaplayın. Kesilmesi ve takılması kolaydır ve gerçek gibi görünürler. En büyük kazanç, arkasındaki yüzeye zarar vermeden istediğiniz zaman çıkarılabilmeleridir. bir apartman dairesinde veya kiralık evde banyoyu güncellemek için mükemmeldir.

Donanım ve Musluk Yükseltmeleri

İşte hızlı ve kolay bir banyo dekorasyon fikri – banyonuzun donanımını değiştirin. Yeni çekmece kulpları, havlu çubukları, tuvalet kağıdı tutucusu ve musluk banyonuzun görünümünü tamamen değiştirecek. Banyo armatürlerinizi değiştirmek, tezgahınızın yeniden taze görünmesini bile sağlar. Değiştirme, eski donanımı sökmek veya çıkarmak ve yenisini eklemek kadar basittir. Bu projeyi hızlı ve kolay bir şekilde devam ettirmek için, eski donanımı, özellikle vida gerektiren çubuk tarzı çekmece çekmecelerinde benzer boyutta vida deliği aralığı ile değiştirdiğinizden emin olun. Dolaplarda ve duvarlarda daha az yeni delik açacaksınız.

Yoruma kapalı.

Pin It