Salon bitkisi çeşitleri arasından en doğru tercihi yapmak ve kaliteli seçeneklerden faydalanmak adına ne tür çiçeklerin sizi bekliyor olduğunu incelemeye hazır mısınız? Kaliteli bir salon ortaya çıkarmak adına doğru çiçek tercihleri yapmak yaşam alanlarınızın yeniden şekillenmesini sağlayacak. Şimdi gelin size özel çözümlerin neler olduğunu hemen inceleyelim!

Salon Bitkisi Seçenekleri

Aydınlık Salonlar için Devetabanı

Salon bitkisi çeşitler dendiğinde akla gelen birbirinden özel seçenekler var. Bunlardan bir tanesi de yeşil rengiyle dikkat çeken devetabanı! Aydınlık salonların vazgeçilmezlerinden bir tanesi olan devetabanının genellikle büyük salonlarda tercih edilmesi daha doğru olacaktır. Ferahlık ve kalite anlamına gelen seçeneklerden biri olarak kabul edebileceğiniz bir seçenek! Bu çiçeğin küçük salonlarda tercih edilmemesi oldukça önemli!

Salonda Köşelerin Vazgeçilmezi Paşa Kılıcı

Salonda çiçeklerin etkisini ön plana çıkarmak istiyor ama bu konuda alan darlığından dolayı sorunlarla karşı karşıya kalıyorsanız ilk ve en önemli seçeneğiniz Paşa Kılıcı olaracaktır. Göğe doğru yükselen bir çiçek olmasının yanı sıra görsel açıdan kusursuz çözümler ortaya koyar. Siz de bu çiçekle  değerli seçeneklere kapı aralayabilirsiniz. Size de en değerli seçimlerinizden bir tanesini yaparken bu yemyeşil bitkiyi kafanızın bir kenarında bulundurmalısınız.

Farklılığın Diğer Adı: Aşk Merdiveni

Tasarımı kusursuzlaştıran ve kaliteli çözümlere kapı aralayan seçeneklerden biri olan Aşk Merdiveni, sizin salonunuzda da kaliteyi hissettirecek. Tasarımda kusursuzluğu ön plana çıkmayı arzu eden kadınlardan bir tanesi olarak bu seçimin sizi  ciddi manada etkileyeceğini unutmamanız gerekir. Aşk Merdiveni genellikle raflara yerleştirilir.  Bu yönüyle dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkaran çiçekler arasındaki yerini alır.

Minimalist Çözümler: Kaktüs ve Sukulentler

Salon bitkisi seçerken çok geniş alanlar kullanmayacaksanız minimalist seçimlerden olan kaktüs ve sukulentleri kesinlikle tercih etmelisiniz. Kalitesini ön plana çıkaran ve birbirinden özel alternatifleriyle başarılı tasarımları hissettiren bu çiçekler size çok iyi gelecek! Görsel kusursuzluğun tasarımdaki başarıyla bütünleştiği çözümler için kaktüs ve sukulentleri kullanın! Üstelik bu seçimle radyasyona karşı da savaş açacağınızı da unutmayın.

Salonunuzu yeniden yaratmak ve kusursuzluğu ön plana çıkarmak adına önerilerimizi mutlaka dikkate alın!

Yoruma kapalı.

Pin It