Balkon dekorasyon söz konusu olduğunda birbirinden farklı dekorasyon önerileri ile karşılaşabilmek mümkündür.

İşte balkon dekorasyonu ile evinizin geri kalanı kadar güzel hale getirecek altı basit balkon dekorasyon fikri:

Kişisel Piknik Yeriniz

Onu küçük bir piknik yeri yapan bir balkon dekorasyonuna ne dersiniz? Balkonunuzun bir ucundan diğerine bir hamak asın ve üzerine minderler koyun.

Architecturein ile Görüntü

Efekt eklemek için eski bir ahşap masayı sıkın ve üzerine en sevdiğiniz kitaplardan bir düzine kadarını yerleştirin. Bazı saksı bitkileriyle yeşilin sıçraması da fena fikir olmaz. Orada, evde kendi rahatlatıcı alanınız var; Hepsi bir ayakkabı ipi bütçesiyle!

Minimalist Ama Zarif

Bir balkon iç tasarımı planlamak zordur. Toz ve yer eksikliği gibi etkenler nedeniyle çok fazla ayrıntıya giremezsiniz. Bu tür sorunlarla karşılaşıyorsanız endişelenmenize gerek yok. Az ama öz.

Trendir Üzerinden Görüntü

Bu balkon dekorasyonu için htiyacınız olan tek şey bir sandalye, küçük bir sehpa ve küçük bir paçavra olan bu modern balkon tasarımı fikri ile zarif sizi ortaya çıkarın. Sandalyeyi masa bir köşeye, paçavrayı bir sonraki köşeye yerleştirin. Gitar gibi bir enstrüman çalıyorsanız, onu bir paçavra üzerinde bir standa yerleştirebilir ve yalnızlık anlarınızda kaçabilirsiniz.

Küçük kare şilte, kadifemsi minderler ve küçük bir gölgelik ile balkonunuza kraliyet dokunuşu katmak, en yenilikçi apartman balkon fikirlerinden biridir. Zeminin geri kalanını kırmızı, mavi ve yeşil gibi tonlarda sade bir halıyla kaplamak da harika bir balkon tasarım fikri.

Ufacık Bir Kütüphane

Hiçbir balkon dekorasyonu, bazı kitapların olduğu kadar güzel olamaz. Yağmurdan rahatsız olma ihtimali düşük olan balkonunuzun  köşesine küçük bir stand yerleştirin.  Üzerine bazı kitaplar ve saksı bitkileri koyun.

Altına bir halı atılmış rahat bir sallanan sandalye ekleyin. Çerçeveli alıntıları asmak için dairenizin yan tarafındaki duvarı da kullanabilirsiniz. Ayarı küçük bir lamba ile aydınlatın ve işte başlayın, kitaplığınız hazır!

Şık Balkon Dekorasyonları

Peri ışıkları sıkıcıdır, peki onları biraz değiştirmeye ne dersiniz? Balkonunuza sürüngenler ve dağcılar dikin ve onları peri ışıklarının ipleriyle karıştırın. Balkon kağıt lambalarınızın üst kısımlarına asın. Geniş bir korkuluğunuz varsa, saksılı çiçekli bitkiler de ekleyin ve ışıklı bahçeniz hazır!

 

Yoruma kapalı.

Pin It